Stacja diagnostyczna MZK Gorlice

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich właścicieli pojazdów niezależnie od rodzaju paliwa (olej napędowy, benzyna, gaz LPG, CNG), typu skrzyni biegów (manualny czy automatyczna), czy rodzaju napędu (na dwa lub cztery koła), pojazdów samochodowych do 3,5 t, motocykli, ciągników rolniczych.

Najistotniejszym kryterium oceny w zakresie bezpieczeństwa użytkowania pojazdu w ruchu drogowym jest kontrola układu hamulcowego oraz zawieszenia. Nasza stacja wyposażona jest w urządzenia płytowe pozwalające w sposób bardzo dokładny ocenić stan hamulców (4×4) oraz zawieszenia w Państwa pojeździe.

Aby wykluczyć subiektywną ocenę stanu technicznego Państwa pojazdu informujemy, że nie sugerujemy klientowi naprawianie pojazdu w naszej stacji naprawczej. Ocena naszych diagnostów jest w pełni obiektywna a to Państwo sami zdecydują, w którym warsztacie usunąć ewentualne wykryte podczas przeglądu usterki.

Wszystkie nasze działania mają przede wszystkim na celu dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Jeżeli Państwo zechcecie nas odwiedzić przy okazji pierwszego lub kolejnego badania technicznego będzie nam niezmiernie miło, dowodząc w ten sposób, że nasze działania są słuszne i celowe.

 

Zadzwoń – tel. 18 352 52 50

 

Stacja diagnostyczna czynna w godz.:

 pn. – czw. 6.00 – 18.00

 pt. 6.00 – 20.00

 sob. 6.00 – 14.00

Zapraszamy

Kontrola samochodu przed zakupem

Pełna kontrola samochodu to gwarancja pewności zakupu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w celu przeprowadzenia inspekcji przedzakupowej, podczas której sprawdzane są:

  • ocena sprawności amortyzatorów
  • sprawdzenie hamulców na urządzeniu płytowym
  • sprawdzenie zawieszenia
  • analiza spalin
  • ustawienie świateł
  • sprawdzenie gęstości płynu chłodniczego