Zrób przegląd na stacji diagnostycznej przy MZK ul. Krakowska 42 a otrzymasz:

- 30% rabatu na wymianę opon lato-zima, zima-lato
- 15% rabatu na usługę serwisową samochodów osobowych oraz dostawczych
- przy zakupie oleju silnikowego wymiana gratis a filtr oleju 50% taniej

oraz do wyboru:
- 2x mycie samochodu gratis
- 1x mycie samochodu + plak gratis
- 1x mycie samochodu + płyn 5l do spryskiwaczy gratis
- 1x plak + płyn 5l do spryskiwaczy gratis

Stacja czynna: pn-czw 6.00-18.00, pt 6.00-20.00, sob. 6.00-14.00
ZAPRASZAMY!

promocja obowiązuje od 4 sierpnia do odwołania

Menu

Komunikaty

Komunikat 1

W związku z planowanym zamknięciem od dnia 27.06.2016 r. dla ruchu drogi w obrębie przystanku Libusza Ogniwo, Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o wprowadza zmiany tras obsługi n/w kursów:

- kursy relacji Libusza Ogniwo-Zagórzany-Gorlice z godz. 14.48, 15.50, 22.37 przebiegać będą trasą Libusza Ogniwo-Kryg-Dominikowice-Gorlice. Przyjazdy i odjazdy z Libuszy Ogniwa odbywać się będą z przystanku za skrzyżowaniem na drodze w kierunku Krygu.

                                                                     Za powstałe utrudnienia przepraszamy

Komunikat 2

Z powodu zamknięcia dla ruchu drogowego z dniem 13.06.2016 r. od godz.10.00 do dn. 10.07.2016r. przejazdu kolejowego w Zagórzanach obsługa linii nr 11 Gorlice-Zagórzany Zakole oraz 12 Gorlice-Kwiatonowice – Moszczenica Zakole przebiegać będzie objazdem przez ul. Kombatantów.

W związku z powyższym przy obsłudze w/w linii w tym okresie wyłączone będą z obsługi przystanki Glinik II, Zagórzany Krzyżówka oraz Gorlice Rampa.

                                                                   Za ewentualne opóźnienia kursów przepraszamy

Komunikat 3

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu od dn. 11.05.2016 r. godz. 8.00 ul.Michalusa na odcinku od ul. Solidarności do przejazdu kolejowego, obsługa kursów na Osiedle Górne odbywać się będzie ulicami Michalusa, Szopena i W. Pola.

Przystanek Osiedle Górne na czas objazdu przeniesiony zostaje k/Stacji Kontroli Pojazdów ANMAR na ul. W. Pola.

                                                                                     Za powstałe utrudnienia przepraszamy

Komunikat 4

MZK Sp. z o.o Gorlice informuje, że z dniem 04.05.2016 r. wstrzymuje obsługę połączenia do pociągu IC TLK „Luna” relacji Warszawa-Zagórz-Warszawa.

Komunikat 5

Z dniem 01.03.2016 r. komunikacja miejska rozszerza obszar funkcjonowania o ulicę Sikorskiego, obejmującą nowo otwarte północne obejście Gorlic.

Linia nr 14 Kochanowskiego – Osiedle Górne – Kochanowskiego zostaje wydłużona od przystanku Osiedle Górne o 2,5 km do ronda w Stróżówce.

Na wydłużonym odcinku usytuowane zostały przystanki: Gorlice ul. Wspólna oraz Stróżówka Rozdzielnia.

Rozkład jazdy z przystanku Stróżówka Rozdzielnia do Gorlic przez Osiedle Górne obejmuje 11 kursów w dni powszednie z nauką szkolną, 9 kursów w soboty i 7 kursów w dni świąteczne.

Dzięki wydłużonej linii mieszkańcy ulic Sikorskiego, Wspólnej oraz częściowo Stróżówki uzyskują możliwość dogodnego dojazdu do centrum miasta, Zawodzia oraz szpitala.