Zrób przegląd na stacji diagnostycznej przy MZK ul. Krakowska 42 a otrzymasz:

- 30% rabatu na wymianę opon lato-zima, zima-lato
- 15% rabatu na usługę serwisową samochodów osobowych oraz dostawczych
- przy zakupie oleju silnikowego wymiana gratis


Stacja czynna: pn-czw 6.00-18.00, pt 6.00-20.00, sob. 6.00-14.00
ZAPRASZAMY!

Promocja obowiązuje do odwołania

Menu

Stacja diagnostyczna

 5

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich właścicieli pojazdów niezależnie od rodzaju paliwa (olej napędowy, benzyna, gaz LPG, CNG), typu skrzyni biegów (manualny czy automatyczna), czy rodzaju napędu (na dwa lub cztery koła), pojazdów samochodowych do 3,5 t, motocykli, ciągników rolniczych.

Najistotniejszym kryterium oceny w zakresie bezpieczeństwa użytkowania pojazdu w ruchu drogowym jest kontrola układu hamulcowego oraz zawieszenia. Nasza stacja wyposażona jest w urządzenia rolkowe pozwalające w sposób bardzo dokładny ocenić stan hamulców oraz zawieszenia w Państwa pojeździe.

Aby wykluczyć subiektywną ocenę stanu technicznego Państwa pojazdu informujemy, że nie sugerujemy klientowi naprawianie pojazdu w naszej stacji naprawczej. Ocena naszych diagnostów jest w pełni obiektywna a to Państwo sami zdecydują, w którym warsztacie usunąć ewentualne wykryte podczas przeglądu usterki.

Wszystkie nasze działania mają przede wszystkim na celu dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Jeżeli Państwo zechcecie nas odwiedzić przy okazji pierwszego lub kolejnego badania technicznego będzie nam niezmiernie miło, dowodząc w ten sposób, że nasze działania są słuszne i celowe.

Proszę pamiętać, że dokonując przeglądu technicznego w  Stacji Kontroli Pojazdów MZK Gorlice dbasz o bezpieczeństwo SWOJE I SWOJEJ RODZINY !!!

WSZYSTKIM PAŃSTWU ŻYCZYMY BEZPIECZNEJ I SZEROKIEJ DROGI

 

Kontrola samochodu przed zakupem
Pełna kontrola samochodu to gwarancja pewności zakupu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w celu przeprowadzenia inspekcji przedzakupowej, podczas której sprawdzane są:

  • ocena sprawności amortyzatorów
  • sprawdzenie hamulców na urządzeniu płytowym
  • sprawdzenie zawieszenia
  • analiza spalin
  • ustawienie świateł
  • sprawdzenie grubości lakieru

 

 Wymiana opon i wyważanie kół
 
Oferujemy Państwu sezonową wymianę opon i wyważanie kół.Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

tel. 18 352-59-45


Zapraszamy:

pn-czw.: 6.00-18.00, pt.: 6.00-20.00, sob.: 6.00-14.00